| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | Multicolor |
| Brand | DK |
| Weight | 350 g |
| Colour | - |
| Brand | Bradt Travel Guides |
| Weight | 270 g |
| Colour | Multicolor |
| Brand | DK |
| Weight | 350 g |
| Colour | - |
| Brand | Insight Guides |
| Weight | 558 g |
| Colour | - |
| Brand | Bradt Travel Guides |
| Weight | 712 g |
| Colour | - |
| Brand | Fodor's Travel |
| Weight | 736 g |
| Colour | Multicolor |
| Brand | DK |
| Weight | 454 g |